piątek, 5 lipca 2013

Monika Sawicka 'Serwantka'Helena, zwana Troją, została porzucona przez męża dla (delikatnie mówiąc) dziewczyny do towarzystwa -  Mieczysławy. Pocieszają ją dwie szalone przyjaciółki: Karina i Wera. Helena próbuje ułożyć sobie życie od nowa, ale niezbyt jej to wychodzi: najpierw spotyka się ze swoją szefową Julią, wplątuje się w romans z młodym artystą Danielem, przy okazji zachodzi w ciążę z mężem, z którym się rozwodzi i spotyka mężczyznę swoich snów, który okazuje się być gejem.

Dawno sie tak nie ubawiłam. Książka jest lekka, tryska humorem. Naprawdę dobrze się bawiłam. Tego mi było trzeba.

5 komentarzy:

 1. Czegoś takiego mi właśnie potrzeba, czyli lekkiej humorystycznej powieści, która poprawi humor. Muszę zatem rozejrzeć się za tą książką.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy raz słyszę o tej autorce. Poszukałam, poszperałam i znalazłam stronę Moniki Sawickiej, a na niej wiele ciekawych informacji o pisarce. A książkę chętnie przeczytam, tak z ciekawości:) Poza tym świetnie wpisuje się w wakacyjną lekką lekturę. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Tytuł wydał mi się znajomy, więc od razu dopadłam swojej wirtualnej półki. Mam! Ebooka dawali darmo, tylko już nie pomnę, gdzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ja też darmowego ebooka dostałam. I też nie pamiętam skąd :)

   Usuń